Hakkımızda

Öğrettikçe öğrendik, geliştirdikçe geliştik, büyüttükçe büyüdük ve sevdikçe sevildik.

Geleceğe Umut ile baktığımız eğitim yolculuğumuz, 2009 yılında Dragos’ta YAPA markası ile başladı. On yılı bulan eğitim hikâyemizde, çocuklarımızın dünyasına büyük değerler katarken, onlar da bize yeni ufuklar açtı, bunun yansıması ise altına imza attığımız sayısız başarılı çalışmalar oldu.

Eğitim alanındaki tecrübelerimiz arttıkça, sorumluluklarımızın da arttığını hissettik. Sektörün ihtiyaç ve talepleri, kurumsal anlamda gelişimimizi de zorunlu hale getirdi. Kabına sığamayan büyüme ve gelişme enerjimizle bu talepleri -bizden alışıldığı şekilde- üst düzey cevaplarla karşılamaya karar verdik. Bu düşüncemizin doğal sonucu olarak, yeni ve özgün bir marka ile hizmetlerimizi taçlandırmak amacıyla yola çıktık.

On yıllık tecrübe ve birikimimizi katarak, 2018 yılında hizmete açtığımız “Geleceğe Umut Anaokulu”, sektördeki yerini genç ama tecrübeli bir marka olarak almıştır.

• Heyecanlıyız, çünkü uzun ve keyifli bir yolculuğa çıktık.

• Gururluyuz, çünkü geçmişten gelen başarı öykümüzü taçlandırdık.

• Sorumluluğumuzun bilincindeyiz, çünkü daha iyisini yapmalıyız.

• Kendimize güveniyoruz, çünkü eğitime bakışımızda bilimi ve Atatürkçü düşünceyi esas alıyoruz.

Eğitimde, geçmişin tecrübelerini kuşanarak çıktığımız yeni yolda, eminiz ki, tüm dostlarımızın desteğini alacak ve gelecek için "umut" olacağız.

Özlem Tükel / Kurucu

Blog

Navigasyon

Sosyal Medya