Kullanım Şartları

Bu internet sitesini kullanabilmek için aşağıdaki şartları dikkatlice okumanızı rica ederiz. Bu koşulları kabul etmediğiniz taktirde site kullanımından feragat edebilirsiniz.

1.Genel Hükümler

1.1 Umut Anaokulu internet sitesinde yer alan veya alacak olan bilgileri, içeriği, görseli, site kullanım koşullarını, kullanıcılara her hangi bir ihbara gerek kalmaksızın dilediği zaman güncelleme, kısıtlamave değiştirme hakkını gizli tutmaktadır.

1.2 Merkezi, Orhantepe Mah. Çınarlı Sokak No:1 Dragos - Kartal / İstanbul adresinde bulunan Umut Anaokulu'nda yer alan tüm fotoğraflar, metinler ve tasarımlar yasal olarak korunmuştur. Yazılı resmi izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz.

1.3 Bu sitede sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde siteye erişim sağlayan tüzel ve gerçek kişiler, kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. Kullanım koşulları 27.04.2018 tarihinde ilk sürüm olarak (sürüm 1.0) olarak ve internet sitesi üzerinden yayınlanarak kullanıcıların erişimine sunulmuştur.

1.4 Bu sitenin tüm içerikleri Umut Anaokulu için hazırlanmıştır. Umut Anaokulu'nun yazılı izni olmaksızın kullanılması halinde yasal yaptırım hakkı saklıdır.

2. Tanımlar

2.1 Kullanıcı: Siteye online ortamda erişen her gerçek veya düzel kişiler.

2.2 Site: Umut Anaokulu'ın sınırlarını çizdiği çeşitli hizmetlerle ilgiliolarak içerik bilgisi verilen, online erişim sağlanan www.umutanaokulu.com alan adıyla erişimi mümkün kılınan internet sitesi.

2.3 İçerik: Sitede yer alan her türlü yazı, fotoğraf, video vb. bilgiler.

2.4 Umut Anaokulu veri tabanı: Site kapsamından erişilen içeriklerin arşivlendiği, sınıflandırıldığı, sorgulanabildiği, Umut Anaokulu'na ait ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince korunan veri tabanı.

3. Yükümlülükler

3.1 Kullanıcılar, site kapsamında eriştikleri bilgileri yalnızca bu bilgileri ifşa eden Umut Anaokulu'nun beyan ettiği amaçlara uygun olarak kullanmakla yükümlüdür.

3.2 Sitede yayınlanan ana sayfa ve/veya ara yüzlerin, Umut Anaokulu'na yazılı izni olmaksızın kopyalanması, çoğaltılması, iletilmesi, işlenmesi ve başka internet sitelerinde, mecralarda ve iletişim ortamlarında görüntülenmesi yasal soruşturma gerektirir.

3.3 Umut Anaokulu veritabanı ve bu veritabanında bulunan bilgilerin tamamının ya da bir kısmının site sahibinin yazılı izni olmaksızın başka bir veritabanına aktarılması, üçüncü kişilerin erişimine ve kullanımına açılması mümkün değildir.

3.4 Sitede yer alan içerikler bilgi amaçlıdır ve Umut Anaokulu personelini ve hizmet kalitesini referans gösterir. Sitede yer alan bilgiler referans kabul edilerek üçüncü şahıslar tarafından eğitim, öğretim, rehberlik amaçlı kullanılmasından doğabilecek sorunlardan Umut Anaokulu hiç bir koşulda sorumlu tutulamaz.

Blog

Navigasyon

Sosyal Medya