Gizlilik Politikası

Umut Anaokulu, site ziyaretçileri tarafından kendisine dijital ortamda iletilen kişisel bilgileri, gizlilik politikası gereği - tarafları ortak paydada buluşturan eğitim, öğretim, rehberlik ve benzeri konularla ilgili çalışmalar yapan okul, eğitim kurumu, enstitü, kolej vb. haricinde konuyla ilgisiz üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve sitede oluşabilecek teknik sorunların en kısa sürede giderilebilmesi için Umut Anaokulu, gerektiği durumlarda kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplanması için kişilik haklarına zarar vermeden kullanılabilir.

Kullanıcıların kişisel bilgilerini (ad, soyad, telefon, adres, e-posta vb.) Umut Anaokulu'na vermesi gerekebilir. Umut Anaokulu, bu bilgileri gerektiğinde kullanıcı ile iletişim kurmakta kullanabilir.

Umut Anaokulu, resmi internet sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. Umut Anaokulu, link yoluyla erişim sağlanan sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kullanıcıyı tanımaya yönelik her türlü bilgiyi kapsamaktadır. umut Anaokulu, gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizi, işbirliği içinde olmadığı üçüncü şahıslara açıklamayacaktır.

Google AFS reklamlarının Umut Anaokulu'na yönlendirilmesi esnasında Google kullanıcılarının tarayıcısına çerez yerleştirebilir veya bunlarda yer alan çerezleri okuyabilir veya bilgi toplamak amacı ile web işaretleri kullanabilir.

Umut Anaokulu, gizlilik politikası hükümlerinde dilediği zaman sitesinde yayınlamak suretiyle değişiklik yapabilir. Umut Anaokulu'nun değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri, yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer ve sadece resmi internet adresi için geçerlidir.

Blog

Navigasyon

Sosyal Medya