Özgürce büyüyen çocuklarla umutlu geleceğe!

'.$row[0]['img_alt'].'

Çocuklar, sınırsız bir potansiyelle dünyaya gelir. O potansiyelde, büyük bir bilim insanı, harika bir sanat insanı, başarılı bir spor insanı saklıdır. Her çocuk, meraklı gözlerle, birilerinin gelip onu keşfetmesini bekler. Onu anlayan, gözlerindeki ışığı fark eden yetişkinlerin dünyasında büyüyen çocuklar, potansiyellerini açığa çıkarır ve gelecek için bir umut olur.

Okulun görevi de, çocuklara özgürce gelişme ortamları sağlayarak, potansiyellerini açığa çıkarma fırsatı sunmaktır. Onlar, özgürce koşup oynayabilecekleri, toprağa ve suya dokunabilecekleri, gökyüzünü doya doya seyredecekleri, rüzgârın getirdiği çiçek kokularını içine çekebilecekleri, içinden geçenleri rahatça ifade edebilecekleri bir ortamda büyüme hakkına sahiptir.

“Geleceğe Umut Anaokulu” olarak, okul ortamımızla, eğitim programlarımızla, öğretmen kadromuzla, sizi ve çocuklarımızı, doğayla iç içe, güven dolu bir ortamda geleceğe hazırlanma imkanı sunmak için bekliyoruz. Anne-babalar olarak siz bugüne kadar elinizden gelenin en iyisini yaptınız; şimdi sıra bizde.

Biz inanıyoruz ki, her çocuk, kendi doğasındaki renkleri ifade edebildikçe dünya daha da güzelleşecek…

“Özgürce büyüyen çocuklarla umutlu geleceğe…”


Navigasyon

Sosyal Medya